[vc_row][vc_column width=“1/2″ reveal_effect=“fadeIn“ reveal_duration=“0.7″ reveal_delay=“0.1″][lab_heading title_tag=“H1″ title=“CEMENTUM“]Udržitelné betonové výrobky[/lab_heading][vc_single_image image=“4742″ img_size=“full“][/vc_column][vc_column width=“1/2″][lab_scroll_box scroll_height=“492″ css=“.vc_custom_1629732250739{padding-top: 30px !important;padding-right: 15px !important;padding-bottom: 45px !important;padding-left: 45px !important;background-color: #eeeeee !important;}“]

Společnost CEMENTUM se zabývá výrobou udržitelných betonových výrobků s důrazem na design a maximální využitím druhotných surovin. Cílem společnosti je snížení environmentálních dopadů betonových výrobků a úspora přírodních zdrojů. Ve výrobcích je využito 100% náhrady přírodního kameniva recyklovanou stavební a demoliční sutí, což společně se svým nekonečným recyklačním cyklem naplňuje principy oběhového hospodářství a přispívá ke snížení emisí CO2.

[/lab_scroll_box][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“5/12″ reveal_effect=“fadeIn“ reveal_duration=“1″ reveal_delay=“0.3″][vc_single_image image=“4651″ img_size=“large“][lab_scroll_box]

Výrobky společnosti CEMENTUM jsou vyrobeny z betonu se 100% obsahem recyklovaného kameniva. K výrobě je využíván veškerý inertní materiál, cihly, beton, keramika, střešní tašky atd., které po úpravě povrchu dají výrobku jedinečný vzhled a strukturu a plně nahrazují přírodní kamenivo v betonových výrobcích.

[/lab_scroll_box][vc_single_image image=“4733″ img_size=“full“][lab_scroll_box]

Betonové výrobky dosahují stejných užitných parametrů jako výrobky z přírodních zdrojů a díky jejich odolnosti vůči klimatickým vlivům je možné je použít v interiéru i exteriéru.

[/lab_scroll_box][vc_single_image image=“4341″ img_size=“full“][lab_scroll_box]

Dárkové předměty a betonové výrobky do interiéru

Náš designérský tým je připraven navrhnout na základě požadavků klienta dárkový produkt na míru s logem společnosti.  Vždy věnujeme pozornost malým detailům a každému z našich produktů z recyklovaného kameniva dáváme novou jedinečnou tvář a účel.

[/lab_scroll_box][/vc_column][vc_column width=“7/12″ reveal_effect=“fadeIn“ reveal_duration=“1.5″ reveal_delay=“0.5″][vc_single_image image=“4691″ img_size=“full“][lab_scroll_box]

Městské mobiliáře

 V rámci spolupráce s municipalitami nabízíme výrobu udržitelných betonových výrobků, ve kterých je možné zpracovat stavební a demoliční suť vzniklou v příslušné obci. Po ukončení životnosti betonových výrobků je možné je dále stejným postupem zpracovat pro výrobu nových prvků. U betonových výrobků určených k osázení zelení nabízíme řešení na klíč, včetně dodání vhodných rostlin a substrátů pro zajištění správné výživy rostlin a minimalizaci nákladů na údržbu.

[/lab_scroll_box][vc_single_image image=“4678″ img_size=“full“][lab_scroll_box]

Komerční prostory a developerské projekty

Dodáváme betonové výrobky z recyklovaného kameniva do interiéru, venkovních teras a veřejných prostranství. V rámci developerského projektu nebo rekonstrukcí komerčních objektů využíváme inertních odpadů, který nahrazují přírodní kamenivo a písek, k výrobě různých betonových výrobků ve spolupráci s designéry a architekty.

[/lab_scroll_box][vc_single_image image=“4690″ img_size=“large“][/vc_column][/vc_row]