Městský mobiliář

Městský mobiliář

Environmentálně šetrné betonové výrobky z recyklovaného kameniva do interiéru, venkovních teras a veřejných prostranství. V rámci developerského projektu, rekonstrukcí komerčních objektů nebo městských mobiliářů využíváme inertních stavebních a demoličních odpadů, který nahrazují přírodní kamenivo a písek, k výrobě různých betonových výrobků ve spolupráci s designéry a architekty.

Dáváme městským mobiliářům jedinečný design a využití maximálního množství recyklovaných odpadů je pro nás prioritou. Za tímto účelem spolupracujeme se společností Plastic Guys, která se zaměřují na výrobu recyklovaných plastových desek, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Každá deska je vyrobena z jednoho typu plastu, proto zaručuje, že jsou recyklovatelné a prodlužují jejich životnost.

V rámci městských a developerských projektů jsme schopni zajistit kompletní balíček na míru, od designových betonových květináčů, kvalitního substrátu z kompostu, který je vyroben recyklací biologicky rozložitelného odpadu, až po návrh a výsadbu květin dle místních podmínek a požadavků zákazníka. Za tímto účelem spolupracujeme se společností Fertia s.r.o. – výrobcem přírodních hnojiv a zahradnických substrátů na bázi kompostu.