Reference

Reference z realizací v oblasti městských mobiliářů, zakázkové výroby a designových výrobků do interiéru.

Volnočasový Areál Kupeckého

Betonové lavičky a odpadkové koše

V rámci projektu 3D tištěného parkourového hřiště ve Volnočasovém Areálu Kupeckého v ulici Modrá škola na Praze 11, společnost Cementum dodávala ne jenom betonové lavičky a odpadkové koše, ale také se podílela na výrobě betonových objektů, které byly vyrobené 3D tiskem z betonových směsí společností 3Deposition.

Realizováno: 2021

Výroba cen pro Czechinvest Startup Challenge

Zakázková výroba

Ceny ve tvaru loga agentury CzechInvest byly vyrobeny z recyklované stavební a demoliční suti z demolice bývalé textilky Juta Přerov, která byl doplněna o skleněné střepy od společnosti Preciosa Ornela v barvách agentury CzechInvest. Dodavatelem recyklovaného kameniva byla společnost Smětal Silack. Při výrobě každé ceny bylo ušetřeno 420 g přírodního kameniva.

Realizováno: 2022

Návrh a výroba cen pro SDGs Volleyball Cup

Zakázková výroba

Ceny v podobě loga SDGs byly vyrobeny z recyklované stavební a demoliční suti, která byla doplněna skleněnými střepy z Preciosy Ornela v různých barvách.

Realizováno: 2022

Vybavení kanceláří BP Stavby Morava, s.r.o.

Interiérové vybavení a dárkové předměty

Ne nadarmo se říká, že na detailech záleží! Také proto jsme pro BP STAVBY MORAVA a jednu z jejich kanceláří vyrobili designové dekorace na míru. Osazení květináčů si vzali na starost JUNGLE INTERIORS. Zobrazené předměty můžete nakoupit na

 

cementum.shop

Realizováno: 2022

HubHub Praha

Stoly a lavičky

Vybavení terasy našimi lavičkami a stoly. Při realizaci bylo ušetřeno okolo 1,3 tuny přírodního kameniva a 32,2 kg CO2 při porovnání s konvečním betonem.

Realizováno: 2022